Registrace a notifikace

Notifikace zdravotnických prostředků zpracováváme dle zákona č. 89/2021 Sb. o ZP pro distributory zdravotnických prostředků a dle paragrafu 74, odstavce 5 i na základě přechodného období, do doby plné funkčnosti modulu zdravotnických prostředků v databázi EUDAMED, i pro ostatní hospodářské subjekty. Podle zákona č. 90/2021 Sb. o IVD ZP nabízíme vyřízení notifikací pro všechny dotčené hospodářské subjekty.

Pro udržitelnost notifikace zdravotnických prostředků nabízíme i paušální řešení správy účtu v Registru zdravotnických prostředků.

Zdravotnický prostředek musí být notifikován do 15ti dnů ode dne uvedení na trh!

Jak registrace a notifikace probíhá

+ Garantujeme správné provedení registrace osoby a notifikace zdravotnických prostředků

+Nebudete se muset strachovat, že registraci nestihnete provést včas a že Vám bude hrozit velmi vysoká pokuta za nesplnění oznamovací povinnosti osoby nakládající se zdravotnickými prostředky a notifikaci Vašich zdravotnických prostředků.

Jsme schopni zařídit včasné a velice efektivní řešení, které Vám ulehčí mnoho práce a času. Námi dělané dokumenty jsou velice precizní, kompletní a jasné a kontrolními orgány nenapadnutelné.

Na základě domluvy si od Vás vyžádáme veškeré potřebné podklady k tomu, abychom registraci a následnou notifikaci vůbec mohli provést. Po předání dokumentů se sejdeme znovu až ve chvíli, kdy Vám předáme potvrzení o splnění všech ohlašovacích povinností.

+ Vyřízení naší společností Vás vyjde levněji, než zaškolování nového odborného pracovníka, kterému musíte dát měsíčně poměrně vysoký plat. Navíc garantuje správnost vyplnění dokumentů.

+ Povedeme Vaši databázi zdravotnických prostředků profesionálním způsobem.

Nejen že nabízíme vlastní zaregistrování osob a notifikaci zdravotnických prostředků, ale hlavně Vám nabízíme paušální komplexní spolupráci, která Vás vyjde levněji než vlastní zaměstnanec a přitom jsme Vám, stejně jako on, kdykoliv k dispozici a připraveni řešit Vaše požadavky.

+ Dáme Vašim dokumentům řád.

+ Nemusíte již více komunikovat s úřady, uděláme to za Vás.