O nás

Co Vám chceme poskytnout

Naší vizí je poskytnout osobám podnikajícím ve zdravotnictví (lékařským praxím, výrobcům, dovozcům, distributorům a jiným) kompletní podporu v oblastech souvisejících s českou a evropskou legislativou v oboru zdravotnických prostředků.

Každý z nás zná svůj obor, naším oborem jsou zdravotnické prostředky, nechte nás tedy zařídit veškerou potřebnou dokumentaci a povolení a Vy se věnujte tomu, co opravdu chcete dělat.

Naším cílem je vytvořit s Vámi dlouhodobou spolupráci, která Vám i nám umožní dělat to, co umíme – vy se budete starat o své klienty a my se Vám budeme starat o „nutné papíry“.

Zahajte s námi novou éru Vašeho podnikání, a to bez starostí a otázek „Dodržuji správně naší legislativu?“. My to zařídíme za Vás.

Efektivní podpora

eb6c7c01c4e98e1f2578f9959463b973_L

Předejděme pokutám

header

Individuální řešení

individual-5131427

Moderní technologie

THUMBNAIL_sciencetist

Efektivní podpora

Jsme odborníky v oboru. Vyslechneme si Vaší aktuální situaci a požadavky a na jejich základě společně zahájíme cestu k lepším výsledkům.

Společně předejděme pokutám

Naše společnost umí plnit legislativní požadavky, které většině lidí podnikajících ve zdravotnictví unikají. Víme, že to není proto, že byste danou problematiku nechtěli monitorovat, ale je to proto, že informací je přehršel a je velice těžké se v nich vyznat. Pak se velice často stává, že od kontrolních orgánů často dostanou pokutu, která je pro menší nebo začínající společnosti až likvidační. Naším oborem je podpora technické dokumentace zdravotnických prostředků. Lékařské praxe se tedy již nemusí obávat, zda jejich přístroje splňují veškeré legislativní požadavky a distributoři a výrobci zase nemusejí mít strach, že výrobek špatně zaregistrovali.

Jelikož se zaměřujeme především na malé společnosti, které nemají dostatek prostoru pro zaměstnání specialisty v tomto oboru, nabízíme především individuální řešení přímo na míru. Každý zdravotnický prostředek je jiný a jsou na něj kladeny jiné požadavky. My tyto niance známe a v rámci individuálního řešení je vezmeme v potaz. Stejné je to i s Vašimi požadavky.

Jsme mladí lidé a jdeme s dobou. Pokud je to možné, část komunikace vyřešíme po e-mailu nebo telefonu. Až když je vše tímto způsobem zařízeno, dojde k velice efektivní schůzce, ke které všichni máme podklady. My i Vy jsme tak schopni mluvit přímo a k věci, jelikož nám jsou již některé skutečnosti známy. Tímto způsobem všichni šetříme drahocenný čas.

Co neděláme

Unifikovaná řešení

Obor, kterému se věnujeme je tak různorodý, že žádné unifikované řešení není vhodné. Snažíme se vždy vyjít vstříc konkrétně, nikdy napasovaným řešením.

Krátkodobé cíle

Krátkodobé cíle postrádají smysl, my nabízíme cíle dlouhodobé, trvalé, dosažitelné a měřitelné. Každý náš klient je pro nás samostatný příběh s vlastní cestou. Tak je k němu i potřeba přistupovat.